Berichten-overzicht (laatste 30)

 • Resultaat kledinginzameling “Mensen in Nood”
  Op 10 april heeft de jaarlijkse inzameling weer plaatsgevonden voor ‘Mensen in Nood’ op ons kerkplein.  Er zijn in totaal 125 zakken ingeleverd met een totaalgewicht van 530 kg. Dit is een goed resultaat, want in 2020 waren het 115 zakken met een gewicht van 510 kg. Velen krijgen hierdoor …
 • Kerkbalans – Niet vergeten
  Mocht u het nog niet hebben gedaan, vergeet u dan niet uw toezegging voor Kerkbalans te retourneren? Dat kunt u doen door uw toezegging in de antwoord enveloppe te retourneren bij de persoon die vermeld staat op deze antwoord enveloppe. Helaas kunnen we door de Corona maatregelen de enveloppe niet …
 • liturgie 18 april
  Viering: Zondag 18 april 10.00 uur: Laudenviering m.m.v. Laudenkoor (live te volgen via Facebook) Voorgangers: 2 lectoren Aanmelden voor deze viering Het liturgieboekje van 18 april  (niet beschikbaar)  Overweging in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 tnv Parochie …
 • Eerste Paasdag – verslag
  Adri van Dijk voor de laatste keer onze voorganger op Eerste Paasdag verslag door Hans Wilmink /PR-groep De viering van Eerste Paasdag was al in het begin van de Goede Week volgeboekt. Een eucharistieviering met ARSIS en Adri van Dijk als voorganger, met de titel: ‘Sta Op’. ARSIS zong prachtig …
 • Viering Goede Vrijdag – verslag
  geschreven door Hans Wilmink & PR-groep ’s Middags had ik me op de valreep nog aangemeld. En dan kom je toch weer in tijdnood. De fruitbomensnoeier had de appelbomen behoorlijk geschoren en ik had de tijd nodig om alle takken op te ruimen. Na het eten nog even wat anders …
 • Preek van de week *
  De “preek van de week” is weer bijgewerkt.  Overweging 11 april * J. Rademakers Om andere overwegingen terug te lezen klikt u op onderstaande link. U komt dan op de webpagina van ons “Prekenarchief”, ook te vinden via de menubalk  “Informatie/Prekenarchief“.
 • Terugblik op de Goede Week
  De Goede Week begon met de viering van Palmzondag. Tijdens deze feestelijke viering was het altaar mooi versierd met gekleurde palmpaasstokken. In de viering werden de palmtakjes gezegend en daarna door twee kinderen in de kerk uitgedeeld. Een grote processie in de kerk was er dit jaar niet, maar de …
 • Liturgie voor 11 april
  Viering: Zondag 11 april 10.00 uur: woord- en gebedsviering m.m.v. Gemengd koor Voorganger: John Rademakers Aanmelden voor deze viering Het liturgieboekje van 11 april   Overweging in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 tnv Parochie Zalige Titus Brandsma, …
 • Afscheid pastor Adri van Dijk
  Zoals u wellicht in TitusBreed (editie Veertigdagentijd, pag 17 & editie Pasen, pag 6) heeft kunnen lezen, neemt pastor Adri van Dijk afscheid als gastvoorganger in onze parochie. Hij zal voor het laatst voorgaan op Beloken Pasen, zondag 11 april om 10.30 uur in de Antoniuskerk in Ede. Voor deze …
 • Zalig Pasen
 • Impressie Goede Vrijdag
  Op Goede Vrijdag werden de paasattenties klaargemaakt. Bij beide vieringen was er gelegenheid voor een kruishulde. Wat mogen we dankbaar zijn, dat we dit jaar weer vieringen mogen houden! Ze zijn terug te kijken op Youtube. En een artikel in de krant van de Gezinsviering!  
 • impressie witte donderdag viering
  Deze afbeeldingen komen uit de video opname welke natuurlijk terug te kijken is op ons Youtube kanaal. Met dank aan Xander voor de opname. Geniet vooral ook van de eerste minuten van de opname: klokkengelui en de mooie bloesem vlakbij de kerk. 
 • Liturgie voor 4 april Eerste Paasdag
  Eucharistieviering Eerste Paasdag met voorganger Adri van Dijk m.m.v. koor Arsis. Aanmelden kan helaas niet meer. de viering zit al vol, maar deze viering is Live te volgen via de MVR Facebookpagina, en later terug te kijken via het MVR YouTube-kanaal Om thuis mee te kunnen vieren klikt u hier …
 • Liturgie 2 april Goede Vrijdag Avondviering
  Woord- en gebedsviering vrijdag 2 april (19:30 u), Goede Vrijdag met voorganger Marian Bolscher m.m.v. koor Arsis. Aanmelden tot donderdag 1 april 17.00 uur; aantal toegestane kerkgangers: 30. Deze viering wordt opgenomen en is later terug te kijken op ons YouTube kanaal. Om thuis mee te kunnen vieren klikt u …
 • Liturgie voor 2 april – Goede Vrijdag Middag
  Op vrijdag 2 april om 15.00 uur is een korte Goede Vrijdag-gezinsviering met voorganger Antoinette van Schaik en kinderkoor Eigenwijs. Deze viering is uitermate geschikt voor kinderen! Het kruis staat tijdens deze viering in de kerk op het liturgisch centrum. Als de kinderen het willen, mogen ze een bloem meenemen …
 • Liturgie voor 1 april – Witte Donderdag
  Eucharistieviering donderdag 1 april (19:00 u), Witte Donderdag met voorgangers Adri van Dijk en Guido Dieteren m.m.v. koor Feniks. Aanmelden tot woensdag 31 maart 17.00 uur; aantal toegestane kerkgangers: 30. Live te volgen via MVR Facebookpagina, terug te kijken via MVR YouTube-kanaal Om thuis mee te kunnen vieren klikt u hier om het …
 • Palmpasen viering terugkijken en liturgieboekje
  De viering van Palmzondag is nu terug te kijken op Youtube. Het liturgieboekje vindt u hier. Zoals u kunt zien, zong Matty Huls vandaag helemaal alleen. Ouders durven hun kinderen nog niet te laten zingen. Matty zou het erg fijn vinden als een of enkele zangers met haar mee willen …
 • Paasattenties
  Zoals ieder jaar in aanloop naar Pasen, vragen we u om iets voor de paasattenties mee te nemen naar de kerk zoals paaseitjes, koekjes, bonbons, jam, mandarijnen enzovoort.  De mandjes staan vanaf 21 maart tot en met 1 april voor u klaar in de kerk en torenzaal bij de parochiewacht, …
 • Liturgie voor 28 maart
  Zondag 28 maart, Palmzondag: Woord- en gebedsviering met Gilles Ampt m.m.v. kinderkoor Eigenwijs. Om thuis mee te kunnen vieren klikt u hier om het liturgieboekje van 28 maart te openen. (pdf, opent in nieuw venster). Overgebleven liturgieboekjes van de viering kunnen de dagen na de viering worden opgehaald bij de parochiewacht. …
 • Inzamelingsactie Voedselbank in de Veertigdagentijd 2021
  Van 3 t/m 29 maart pakt de Werkgroep Caritas met de gezamenlijke kerken in Bennekom weer het stokje van de estafetteactie voor de voedselbank op.  Al een aantal jaren nu participeert de werkgroep Caritas in de werkgroep Actie Voedselbank Gezamenlijke Kerken Bennekom. Na de succesvolle acties van voorgaande jaren willen …
 • Liturgie voor 21 maart
  Om thuis mee te kunnen vieren klikt u hier om het liturgieboekje van 21 maart te openen. (pdf, opent in nieuw venster). Overgebleven liturgieboekjes van de viering kunnen de dagen na de viering worden opgehaald bij de parochiewacht. Misschien volgt op een later tijdstip nog de overweging, deze staan in het …
 • Kledinginzameling “Mensen in Nood” 2021
  De stichting Mensen in Nood (Sams kledingactie) houdt zaterdagmorgen 10 april 2021 van 9.00 tot 11.00 uur weer een kledinginzameling in Bennekom. De inzameling wordt gehouden op het plein van onze kerk. De opbrengst van de ingezamelde kleding gaat naar Congo. Dankzij uw gebruikte kleding en schoeisel kunnen wij in …
 • Klokken luiden voor klimaatalarm zondag 14 maart 15:00 uur
  Het kan je bijna niet zijn ontgaan. Op zondagmiddag 14 maart zal om 15.00 het Klimaatalarm afgaan. Veel grote organisaties, niet alleen Oxfam-Novib, Milieudefensie, Greenpeace en andere, maar ook veel religieuze organisaties (zoals de Raad van Kerken Nederland, waarin 16 kerken zijn vertegenwoordigd en de werkgroep Laudato Si https://laudato-si.nl/ ) …
 • Liturgie voor 14 maart
  Woord- en gebedsviering zondag 14 maart 10:30 uur,(4de zondag 40-dagentijd) Voorganger: Ben Piepers M.m.v. het gemend koor. Aanmelden tot zaterdag 17.00 uur; aantal toegestane kerkgangers: 30. Live te volgen via MVR Facebookpagina, terug te kijken via MVR YouTube-kanaal Liturgieboekje vindt u hier. Misschien volgt later de overweging, deze staan in …
 • Vastenactie 2021
  Het thema van Vastenactie 2021 is ‘Werken aan je toekomst’ De campagne staat in het teken van beroepsonderwijs en ondernemerschap in ontwikkelingslanden in bijvoorbeeld Zambia en Bangladesh. Gebrek aan scholing is een belangrijke oorzaak van werkloosheid en armoede. Een (beroeps)opleiding kan daar verandering in brengen en de kans op een …
 • De hongerdoek 2021
  Hieronder het artikel dat Ben Piepers schreef over het hongerdoek 2021 voor ons Nieuwsblad (nieuwSblad nr.3, Pasen 2021). Kijken naar kunst is vaak een ontdekkingstocht, die begint met beschrijven wat je ziet en pas daarna je beleving en associaties de vrije loop laten. Het hongerdoek van Lilian Moreno Sánchex, dat …
 • Liturgie voor 7 maart
  Eucharistieviering zondag 7 maart 11:00 uur,(3de zondag 40-dagentijd) Voorganger: Henri ten Have M.m.v. koor Kleurrijk Aanmelden tot zaterdag 17.00 uur; aantal toegestane kerkgangers: 30. Live te volgen via MVR Facebookpagina, terug te kijken via MVR YouTube-kanaal Liturgieboekje vindt u hier. Misschien volgt later de overweging, deze staan in het “prekenarchief“. …
 • Wereldgebedsdag vrijdag 5 maart
  Ieder jaar wordt op de eerste vrijdag in maart de Wereldgebedsdag gehouden. In 180 landen worden gebedsdiensten georganiseerd waarbij een land centraal staat. Deze keer is dat Vanuatu, een eilandengroep in de Stille Oceaan. Door een interkerkelijke werkgroep uit dit land is de liturgie gemaakt. Het thema is: Rotsvast, naar …
 • Liturgie voor 28 februari
  De Woord en gebedsviering van 28 februari met Antoinette van Schaik en cantors van Arsis wordt gehouden zonder kerkgangers. Deze viering wordt opgenomen en is later terug te kijken via het YouTube kanaal van onze kerk. Om thuis mee te kunnen vieren klikt u hier om het liturgieboekje van 28 februari …
 • De kerk komt weer tot leven
  De dagpauwoog vlinder is uit haar winterslaap ontwaakt, de hongerdoek is opgehangen en vanaf zondag 7 maart zijn er weer 30 kerkgangers welkom bij de vieringen in onze kerk: de kerk komt weer tot leven!