Berichten-overzicht (laatste 30)

 • Mededeling pastoraal team en parochiebestuur Zalige Titus Brandsma
  Geachte parochianen, Met vreugde delen wij u mee dat per 1 september a.s. onze bisschop, kardinaal Eijk, voor onze parochie heeft benoemd: Mr. Erik Rozeman In het afgelopen jaar heeft Erik zijn pastorale stage in onze parochie voltooid. De beperkte bezetting van het pastorale team en de lopende projecten in …
 • Kledingbeurs juli 2021
  Dit jaar vind er weer tweedehandskleding-verkoop plaats.  De eerste zaterdagmiddag-verkoop is al geweest en er is al erg veel verkocht. Komende kledingbeurs tijden zijn: zaterdag 17, 24 en 31 juli. Van 12:00 tot 16:00 uur.  Daarom ook bij deze een OPROEP voor het inleveren van kleding en schoenen. Heeft u …
 • Viering zondag 18 juli 09:30 uur
  De viering van 18 juli is om 9.30 uur! Dit is een eucharistieviering met m.m.v. het Gemengd Koor en voorganger Henri ten Have.  
 • Viering
  Welke viering er plaatsvindt leest u in het vieringenrooster. Voor de viering kunt u zich de week vooraf aanmelden. De liturgieboekjes vindt u hier. Overwegingen vindt u in het “prekenarchief“. Collectes:  Eerste collecte: is altijd voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 tnv Parochie Zalige Titus Brandsma, …
 • Guido Dieteren gaat parochie verlaten
  Guido Dieteren gaat parochie verlaten Op zondag 20 juni is in de kerken van onze parochie bekend gemaakt dat pastor Guido Dieteren na de zomer de Titus Brandsmaparochie gaat verlaten. Guido heeft een nieuwe benoeming aanvaard in
 • Viering 27 juni
  Viering: Zondag 27 juni 11.00 uur: Eucharistieviering m.m.v. Gemengd Koor Voorganger: Roderick Vonhögen  (voorganger is de nieuwe bewoner van onze pastorie; anders dan vermeld in TitusBreed en NieuwSBlad) Aanmelden voor deze viering U kunt zich niet meer aanmelden. De kerk zit inmiddels vol bij deze viering. Live volgen of opname terugkijken: …
 • Viering 20 juni
  Viering: Zondag 20 juni 10.00 uur: Taizé-viering m.m.v. gelegenheidskoor Voorganger: 2 lectoren  Aanmelden voor deze viering  Wordt NIET opgenomen. Het liturgieboekje vindt u hier  Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 tnv Parochie Zalige Titus Brandsma, graag onder vermelding van ‘locatie …
 • Versoepelingen in coronaregels
  De versoepelingen van de Coronaregels zorgen in onze kerk voor iets meer mogelijkheden. Vanaf zondag 13 juni zijn er 50 bezoekers welkom bij de vieringen (nog steeds op 1,5 meter, met aanmelding en met mondkapje). Ook is buiten koffiedrinken na de viering weer toegestaan. Van harte welkom bij de vieringen!
 • Preek van de week *
  De “preek van de week” is weer bijgewerkt.  Overweging 13 juni * D. Booyink Om andere overwegingen terug te lezen klikt u op onderstaande link. U komt dan op de webpagina van ons “Prekenarchief”, ook te vinden via de menubalk  “Informatie/Prekenarchief“.
 • Opbrengst Vastenactie 2021 van onze geloofsgemeenschap MVR
  De MOV leden willen alle vrijwilligers, die tijdens de corona pandemie de vastenzakjes hebben rondgebracht, hartelijk bedanken. Wij zijn heel blij met het opgehaalde bedrag van €2200,- aan contant geld en machtigingen; dit bedrag is bijna 70 % van de bedragen die in 2018 en 2019 zijn opgehaald. Later dit …
 • Viering 13 juni
  Viering: Zondag 13 juni 10.00 uur: woord- en gebedsviering m.m.v. van koor Arsis. Voorganger: Diny Booyink Aanmelden voor deze viering  Wordt ook opgenomen om achteraf via ons YouTube kanaal terug te kijken/vieren. Het liturgieboekje vindt u hier Overweging volgt later in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor …
 • Oproep voor parochieel livestreamteam
  bericht van ZtitusBrandsma Zoals bij de meesten wel bekend worden de zondagvieringen via een livestream beschikbaar gesteld. Onder andere een groep jongeren (waaronder Jurre, Samuel en Siem) helpen met deze livestream. Er is altijd één volwassene en één jongere die zorgt dat parochianen die niet naar de kerk kunnen komen …
 • Wereldvluchtelingendag in onze kerk 20-6
  Dit jaar worden tijdens de Taizéviering op 20 juni, Wereldvluchtelingendag, een aantal namen genoemd van de lijst van “United against refugee death”. (zie website: unitedagainstrefugeedeaths.eu/about-the-campaign/about-the-united-list-of-deaths/. In heel Nederland worden van 1 tot 20 juni namen uit deze lijst genoemd in herdenkingen en zondagsvieringen. Deze gezamenlijke aandacht is georganiseerd door Migreat, …
 • Viering 6 juni – gezinsviering
  Viering: Zondag 6 juni – Sacramentsdag 10.00 uur: Gezinsviering m.m.v. van kinderkoor Eigenwijs. Voorganger: John Rademakers Aanmelden voor deze viering  Wordt ook opgenomen om achteraf via ons YouTube kanaal terug te kijken/vieren. Het liturgieboekje vindt u hier Overweging volgt later in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor …
 • Gezinsviering 6 juni 2021: Sacramentsdag
  Op zondag 6 juni a.s. is er weer een gezinsviering. We vieren die zondag Sacramentsdag. In de Goede Week vieren we ieder jaar dat Jezus met zijn apostelen het Laatste Avondmaal vierde (Witte Donderdag), maar dan denken we vooral aan het lijden en sterven van Jezus. Daarom vieren we na …
 • Viering 30 mei
  Viering: Zondag 30 mei – Trinitas 10.00 uur: Woord en gebedsviering m.m.v. cantors van gemengd koor. Voorganger: Guido Dieteren Aanmelden voor deze viering  Ook Live via Facebook te volgen en achteraf via ons YouTube kanaal terug te kijken/vieren. Het liturgieboekje vindt u hier Overweging volgt héél misschien later in het …
 • Liturgie voor 23 mei – Pinksteren
  Voor deze viering op Eerste Pinksterdag met Ben Piepers en Kleurrijk kan niet meer aangemeld worden (behalve voor ‘medewerkers, zangers, koster etc.’), de kerk zit inmiddels vol. (Er kan meegekeken worden via de livestream op Facebook en later is deze opname via YouTube-kanaal terug te kijken. Viering: Zondag 23 mei …
 • Liturgie voor 16 mei
  Viering: Zondag 16 mei 10.00 uur: Woord en gebedsviering m.m.v. cantors Voorganger: Gilles Ambt Aanmelden voor deze viering Het liturgieboekje van 16 mei  Viering wordt ook LIVE uitgezonden. Overweging volgt later in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 …
 • Ede viert… Fitrfeest
  Bericht namens Raad van Kerken Bennekom In december vorig jaar werd het evenement ‘Ede viert Kerst’ georganiseerd door een groot aantal maatschappelijke organisaties. Ondanks de corona-beperkingen werd de gelegenheid geboden op diverse manieren met elkaar het Kerstfeest te vieren. Als Raad van Kerken Bennekom waren we daar bij betrokken. Ook …
 • Liturgie 9 mei
  Viering: Zondag 9 mei 10.00 uur: Eucharistieviering m.m.v. Gemengd koor Voorganger: Henri ten Have Aanmelden voor deze viering Het liturgieboekje van 9 mei  Viering wordt NIET opgenomen. Overweging volgt misschien later in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 …
 • Bezinningstuin in bloei
  Langzaam maar zeker worden de resultaten van meerdere keren zaaien en planten in de Bezinningstuin zichtbaar. Dankzij uw “Ede doet-cheques” en het werk van vele vrijwilligers, bloeien op dit moment sleutelbloemen, tulpjes, kievietsbloemen, incarnaatklaver en vergeet-me-niet. Wanneer u dit leest, is de tuin waarschijnlijk roze gekleurd door alle dag-koekoeksbloemen. Misschien …
 • Liturgie zondag 2 mei
  Viering: Zondag 2 mei 10.00 uur: woord- en gebedsviering m.m.v. koor Arsis Voorganger: Erik Rozeman, pastoraal stagiair Aanmelden voor deze viering Het liturgieboekje van 2 mei  Overweging in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 tnv Parochie Zalige Titus …
 • Hans Lammers gepromoveerd op proefschrift over Marcus
  De geloofsgemeenschap MVR feliciteert Hans Lammers van harte met zijn promotie! Hans Lammers is namelijk op 10 maart gepromoveerd in Tilburg op zijn proefschrift over Marcus. Via deze link kunt u de Nederlandstalige publiekslezing bekijken en beluisteren. (u gaat naar de website van  katholiekeraadjodendom).  Liever rechtstreeks op YouTube kijken kan …
 • Liturgie 25 april
  Viering: Zondag 25 april 10.00 uur: gezinsviering m.m.v. kinderkoor Eigenwijs  Voorganger: Piet Muilwijk Aanmelden voor deze viering De viering wordt ook opgenomen en is later terug te kijken via ons YouTube kanaal. Het liturgieboekje van 25 april . Overweging in het “prekenarchief“. (als deze volgt) Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: …
 • Resultaat kledinginzameling “Mensen in Nood”
  Op 10 april heeft de jaarlijkse inzameling weer plaatsgevonden voor ‘Mensen in Nood’ op ons kerkplein.  Er zijn in totaal 125 zakken ingeleverd met een totaalgewicht van 530 kg. Dit is een goed resultaat, want in 2020 waren het 115 zakken met een gewicht van 510 kg. Velen krijgen hierdoor …
 • Kerkbalans – Niet vergeten
  Mocht u het nog niet hebben gedaan, vergeet u dan niet uw toezegging voor Kerkbalans te retourneren? Dat kunt u doen door uw toezegging in de antwoord enveloppe te retourneren bij de persoon die vermeld staat op deze antwoord enveloppe. Helaas kunnen we door de Corona maatregelen de enveloppe niet …
 • Liturgie 18 april
  Viering: Zondag 18 april 10.00 uur: Laudenviering m.m.v. Laudenkoor (live te volgen via Facebook) Voorgangers: 2 lectoren Aanmelden voor deze viering Het liturgieboekje van 18 april  (per 20-4 beschikbaar)  Overweging in het “prekenarchief“. Collectes voor deze zondag:  Eerste collecte: voor onze geloofsgemeenschap en parochie NL72 RABO 0156 2767 20 tnv …
 • Eerste Paasdag – verslag
  Adri van Dijk voor de laatste keer onze voorganger op Eerste Paasdag verslag door Hans Wilmink /PR-groep De viering van Eerste Paasdag was al in het begin van de Goede Week volgeboekt. Een eucharistieviering met ARSIS en Adri van Dijk als voorganger, met de titel: ‘Sta Op’. ARSIS zong prachtig …
 • Viering Goede Vrijdag – verslag
  geschreven door Hans Wilmink & PR-groep ’s Middags had ik me op de valreep nog aangemeld. En dan kom je toch weer in tijdnood. De fruitbomensnoeier had de appelbomen behoorlijk geschoren en ik had de tijd nodig om alle takken op te ruimen. Na het eten nog even wat anders …
 • Terugblik op de Goede Week
  De Goede Week begon met de viering van Palmzondag. Tijdens deze feestelijke viering was het altaar mooi versierd met gekleurde palmpaasstokken. In de viering werden de palmtakjes gezegend en daarna door twee kinderen in de kerk uitgedeeld. Een grote processie in de kerk was er dit jaar niet, maar de …